• OZNAM

Vážení rodičia, je nám to veľmi ľúto, ale z dôvodu prerušenia prevádzky školy kvôli chorobnosti žiakov, vám oznamujeme, že "VIANOČNÁ BESIEDKA" sa ruší.

• INFORMÁCIE K PLESU

Z dôvodu prerušenia prevádzky v Materskej a Základnej škole v Mýtnej sa, ohľadom zakúpenia lístkov na ples, môžete informovať u pani riaditeľky Anety Demankovej na mobilnom čísle 0918028729.

• 35. REPREZENTAČNÝ PLES V MÝTNEJ

• OZNAM

VÁŽENÍ RODIČIA, JE NÁM TO VEĽMI ĽÚTO, ALE VIANOČNÁ BESIEDKA SA KVÔLI VYSOKEJ CHOROBNOSTI DETÍ RUŠÍ. ĎAKUJEM ZA POCHOPENIE.

• PRERUŠENIE PREVÁDZKY

• MIKULÁŠ 2022

Aj k nám zavítal Mikuláš ...

• JESEŇ PANI BOHATÁ

Naš

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

Vážení rodičia,

oznamujeme vám, že dňa 14.9.2022 (streda) sa o 16.00 hod. bude konať združenia, v budove ZŠ Mýtna.

• VITAJTE V ŠKOLE!

• PRVÉ ČÍSLO NÁŠHO ŠKOLSKÉHO ČASOPISU

• ZAHÁJENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA V PRIAMOM PRENOSE

• ZAHÁJENIE NOVÉHO ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/2023

• DESATORO PRE PRVÁKA

• VYSTÚPENIE NAŠICH ŽIAKOV NA "DNI OBCE MÝTNA"

• ANGLICKO-BIBLICKÝ TÁBOR 2022

Aj tento rok sa nám v spolupráci s obcou, ECAV Dobroč a občianskymi združeniami podarilo zorganizovať tábor. Ako nám bolo môžete vidieť na fotografiách a usúďte sami.

• RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM A ROZPRÁVAJÚ IM O SVOJOM POVOLANÍ

Opäť prišla k nám do školy mamička žiaka, ktorá deťom čítala a rozprávala im o svojom povolaní. Sme veľmi radi, že rodičia s nami spolupracujú atým sa podieľajú na výchove a vzdelávyní všetkých detí z našej školy. Ďakujeme

• DEŇ VODY

Ako každý rok aj tento sme sa v školskom klube venovali téme dôležitosti vody v našom živote. Najprv pani vychovávteľka pustila žiakom prezentáciu, ďalej sa venovali pokusu "kolobeh vody v prírode" a následne vytvorili spoločný obraz.

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA NA ROK 2022/2023

Vážení rodičia budúcich prváčikov, pozývame vás na ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA.

• NAŠA ŠKOLA

• PROJEKTOVÉ A SKUPINOVÉ VYUČOVANIE NIE JE PRE NÁS ŽIADNA NOVINKA